GAUDÌ
ESTELLE Eșarfă cu franjuri și logo pe toată suprafața

  • Acum să
  • RON 125.84
  • -60,0%
  • PROMO FLASH

pret recomandat RON 314.61

Cel mai bun preț ultimele 30 de zile**: RON 125.84

CULOARE: gri

Sex: feminin
Material exterior: 100% viscoză
Sezon: Toamnă-Iarnă
Eticheta produsului poate afișa prețul de vânzare

  • Articol : v5ai-12603.v0006
  • Cod: 401509
  • EAN: 8054799438423
cel mai bun comerț electronic 2025/2026

* Excluzând produsele aflate în desfășurare și produsele din Colecția
** Cel mai mic preț total din ultimele 30 de zile, înainte de reducerea prețului.

Scroll To Top